Registrace
 
 
 
 

Starlife CHROMIUM STAR 60 kapslí Kód: 7177

Chróm pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru a zlepšovat využití glukózy v těle.

Vaše cena : 209 Kč
Běžná cena 348 Kč
Ušetříte 140 Kč sleva 40 %
Skladem 26 ks
 
 
Výhody nákupu u nás:
1Nejlepší ceny na trhu
2Doprava zdarma
 
 

Chromium star obsahuje jeden z nepostradatelných stopových prvků chróm. Chrom napomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru a zlepšovat využití glukózy v těle. Chrom podporuje mobilizaci tuků z podkožních zásob a jejich přednostní využití jako zdroje energie. Jeho hlavní funkce spočívá v tom, že zesiluje působení inzulínu, tzn. přesun glukózy z krve do buněk ke zpracování.

Chrom (chlorid chromitý)

 

  • přispívá k  metabolismu makroživin
  • udržuje normální hladinu glukózy v krvi

 

Složení:

Složení 1 tablety: Stabilizátor: fosforečnan vápenatý, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy; emulgátor: mikrokrystalická celulosa; odpěňovač: rostlinná kyselina stearová; protispékavá látka: oxid křemičitý, rostlinný stearan hořečnatý; chróm (chlorid chromitý) 200 µg (500 % referenční hodnoty příjmu).
V zájmu rychlejší orientace v množství aktivních látek je u extraktů uvedeno jejich skutečné (původní) množství.

Doporučené dávkování:

  • 1 tableta denně.

Balení: 60 tablet

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek není náhradou pestré stravy. Vyvarujte se překročení denního doporučeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě. Minimální trvanlivost do data uvedeného údajem EXP na horní straně obalu. Upozornění pro diabetiky a hypoglykemiky: Vzhledem k obsahu chrómu, který může zvyšovat citlivost na inzulín a ovlivňovat hladinu glukózy v krvi, užívejte pouze pod lékařským dohledem.

 
 
 
Produkt je zařazen v těchto kategoriích
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace