Registrace
 
 
 
 

Starlife BETA CAROTENE STAR 60 kapslí Kód: 7110

Beta karoten je významný antioxidant, který má naše pokožka ráda, dobře ho vstřebává.

Vaše cena : 322 Kč
Běžná cena 536 Kč
Ušetříte 214 Kč sleva 40 %
Skladem 46 ks
 
 
Výhody nákupu u nás:
1Nejlepší ceny na trhu
2Doprava zdarma
 
 

BETA CAROTENE STAR obsahuje provitamin beta-karoten, který patří do skupiny karotenoidů, které se přirozeně nachází v přírodě. Pokožka se beta karotem  dobře sytí, jeho vyšší dávky mohou dokonce pleti dodat naoranžovělé zbarvení. Z jedné molekuly beta-karotenu vznikají dvě molekuly vitaminu A, který podporuje normální stav sliznic, pokožky, zraku a imunitního systému. Podílí se na metabolismu železa. Je vhodný při návštěvách solária a doporučuje se ho začít užívat  dva týdny před sluněním. .

Složení:

Složení 1 tobolky: Olej ze sójových bobů; leštící látka: včelí vosk; beta-karoten 15 mg (~25.000 I.U. vitaminu A). Želatinová tobolka.
V zájmu rychlejší orientace v množství aktivních látek je u extraktů uvedeno jejich skutečné (původní) množství.

Doporučené dávkování:

  • 1 tobolka denně.

Balení: 60 tablet

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let a těhotné ženy. Výrobek není náhradou pestré stravy. Vyvarujte se překročení denního doporučeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě. Minimální trvanlivost do data uvedeného údajem EXP na horní straně obalu.

 
 
 
Produkt je zařazen v těchto kategoriích
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace