Registrace
 
 
 
 

Superionherbs Betaglukan MaxCell 90 kapslí Kód: 99901

Glukany patří v posledních dvaceti letech mezi nejvíce studované imunomodulátory.

Vaše cena : 432 Kč
Běžná cena 720 Kč
Ušetříte 288 Kč sleva 40 %
Skladem 76 ks
 
 
Výhody nákupu u nás:
1Nejlepší ceny na trhu
2Doprava zdarma
 
 

Betaglukan MaxCellTM SuperionherbsTM je vysoce účinný přírodní ß-1,3/1,6 D-glukan zpracovaný špičkovou technologií o čistotě min. 80 %. Složení doplňku stravy je doplněno Acerolou a Resveratrolem pro maximální účinnost.  Beta glukan je unikátní přírodní komplexní polysacharid, schopný podporovat obranné reakce organismu. Vědci se věnují výzkumu  beta glukanů již od poloviny minulého století. Studie  provedené  na universitách v Harvardu, Bayloru, Tulane  prokázaly, že denní konzumace beta glukanu stimuluje makrofágy a tím podporuje obranný systém těla.

Glukany patří v posledních dvaceti letech mezi nejvíce studované imunomodulátory. BetaGlukan se získává moderními technologickými postupy z buněčných stěn kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Důležitým ukazatelem účinnosti betaglukanu je stupeň čistoty. Každé procento čistoty výrazně zvyšuje účinnost. Výzkumy ukazují, že je vhodné betaglukan podávat společně s vitaminem C a resveratrolem.

Balení

90 kapslí x 485 mg, neobsahuje plnidla ani konzervační látky
rostlinné tobolky – vhodné pro vegetariány a vegany.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace